Blog > Komentarze do wpisu
105000

I jest drugie auto. Citroen C2 w wersji VTS z silnikiem 1.6 122KM :). Mały wariat. Fajny wysokoobrotowy silnik. Full wyposażenie - klimatronik, elektryka, składane lusterka itd. Nie jest to terenowe V6 ale też daje radochę i łatwiej parkować w ciasnych miejscach.

 

A w fiacie awaria utrudniająca ruszenie z pod domu. Przy ujemnych temperaturach zamarza lewarek skrzyni biegów i ciężko ruszyć biegami. Podejrzana linka od skrzyni biegów. Czekam na jakąś mroźniejszą noc żeby wstawić auto do warsztatu na wieczór, żeby po nocy zobaczyli co tam przymarza dokładnie.

wtorek, 20 grudnia 2016, nuovabravo

Polecane wpisy

  • Nowy akumulator

    Tak jak przewidywałem stary aku już nie wyrabiał. W niedziele pojeździł, w poniedziałek stał a we wtorek odpalił dopiero za 3 razem. Szybka akcja i nowy akumula

  • 120000 km

    Nowa okrągła cyfra na blacie. Jeździmy dalej bezawaryjnie :). Planowane prace na kwiecień lub maj to opony całoroczne i wymiana świec.

  • 118800 km i gumka

    Kilosy lecą na razie jakoś do przodu. Czuć że akumulator troszkę dłużej kręci jak jest mróz ale ma razie daje radę. Zaczyna się powtarzać problem z zamarznietym

Komentarze
2017/01/03 20:51:00
Do dziś mam słabość do tego samochodu.